Kylie Jenner më provokuese se kurrë, por të gjithë sytë tek shenja në këmbën e saj

  • G.G /
  • 07 janar 2021 - 10:43
Kylie Jenner më provokuese se kurrë, por të gjithë sytë tek shenja në këmbën e saj

Blogerja e njohur, Kylie Jenner tërheq gjithmonë vëmendje me postimet e vazhdueshme.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe së fundmi, ku ajo shfaqur e veshur në të bardha me flokët e kuqe.

Përveç pamjes së saj mahnitëse një detaj interesant u dallua në njërën nga fotot që nuk e kemi parë më herët.

Duke e ditur se milionerja është përdoruese e fotoshopit mbase se e ka fshehur këtë shenjë nga këmba e saj.

Ajo nuk e ka bërë të ditur ndonjëherë se ka ndonjë shenjë në trup dhe nuk dihet arsyeja e kësaj shenje. 

(Kosova Sot Online)