Ermal Fejzullahu poston një foto pranë nënës, emocionon me dedikimin

  • G.G /
  • 14 janar 2021 - 12:00
Ermal Fejzullahu poston një foto pranë nënës, emocionon me dedikimin

Këngëtari është shfaqur i lumtur pranë nënës së tij, Nerës.

Në Instagram, ka publikuar imazhin teksa i ka shkruar disa fjalë me emocion.

“Me shpirtin tem nanen tem ma t’mirën n’botë”, ka shkruar Ermali.

Ndryshe, këngëtari ka marrë pjesë në një nga emisionet televizive dhe ka publikuar foto, siç shihet aty është edhe nëna e tij.

(Kosova Sot Online)