Gruaja e Lumi B publikon një foto me dimija e dallamë

  • G.G /
  • 15 janar 2021 - 12:33
Gruaja e Lumi B publikon një foto me dimija e dallamë

Miranda, gruaja e reperit kosovar Lumi B njihet për stilin e veshjes së saj.

Me kërkesë të ndjekësve të saj, ajo ka publikuar një fotografi me veshje të nuseve.

“S’mujta qito pa e postu, nuk jam une kjo edhe pse mami jem thote nese najher je dok mire u kon qitu”, ka shkruar Miranda sipër kësaj fotoje.

Ndryshe, Miranda dhe Lumi B janë prindër të një djali.

(Kosova Sot Online)