Loredana me look të ri, nuk do ta njihni!

  • G.G /
  • 18 January 2021 - 16:00
Loredana me look të ri, nuk do ta njihni!

Reperja ka publikuar një fotografi të re në Instagram.

Loredana, ditë më parë u bë brune duke ngjyrosur flokët e saj ndërsa sot duket më ndryshe.

Sapo ka postuar një fotografi me flokë të gjata bionde dhe po duket më ndryshe se ditët më parë.

Reperja, ka zbuluar edhe tatuazhet e saj të shumta që ka në trup. Ndryshe, Loredana vazhdon të reklamoj produktet e markës e cila pretendohet se tashmë është e saj.

(Kosova Sot Online)