Xhensila Myrtezaj tregon linjat perfekte nga palestra

  • A.P /
  • 19 janar 2021 - 21:10
Xhensila Myrtezaj tregon linjat perfekte nga palestra

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është një nga këngëtaret më të të komentuara të momentit.

Një ndër arsyet pse ajo është në qendër të mediave rozë janë edhe format e saj trupore.

Së fundmi, Xhensila postoi një video në llogarinë e saj në Instagram, e cila është realizuar në një palestër dhe ka në fokus trupin dhe format e përsosura të këngëtares.

Teksa këngëtarja pozonte para pasqyrës një pjesë të vëmendjes e morën edhe të pasmet e saj, duke mos kaluar pa u përfolur.

Image

(Kosova Sot Online)