Dafinës ia thejnë... Instagramin

  • G.G /
  • 21 janar 2021 - 11:17
Dafinës ia thejnë... Instagramin

Këngëtarja ka nisur ditën me lajme jo edhe të mira.

Në profilin e saj në Instagram, Dafina ka shkruar një postim teksa ka kritikuar ashpër personin i cili i ka bërë një veprim të keq fanses së saj.

Ndër të tjera, artistja edhe këshillon që secili të punoi  të ketë suksesin e tij pasi që jemi në vitin 2021  dhe mundësitë janë të panumërta.

Ndryshe, fansja ka hapur llogarinë e re e cila shpreson t’i rikthehet numri i ndjekësve.

(Kosova Sot Online)