Shkurte Gashi shfaqet për herë të parë publikisht pas lindjes (FOTO)

  • G.G /
  • 23 janar 2021 - 11:32
Shkurte Gashi shfaqet për herë të parë publikisht pas lindjes (FOTO)

Shkurte Gashi u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Shkurta është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare.

Ajo u bë nënë pak ditë më parë, por nuk kemi pasuar asnjë reagim nga ajo në rrjetet sociale.

E në foton e fundit ajo shfaqet në ditëlindjes e nipit të Shyhrete Behlulit,dhe po duket në gjendje shumë të mirë.

(Kosova Sot Online)