Loredana ka shpenzuar mbi 102 mijë euro për këtë veshje

  • G.G /
  • 25 janar 2021 - 13:30
Loredana ka shpenzuar mbi 102 mijë euro për këtë veshje

Loredana është një ndër reperet më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm.

Ajo gjithmonë është lakuar nga mediat dhe poralet e ndryshme për jetën luksoze dhe shpenzimet e pamenduara që bënn.

Loredanën e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon momente nga përditshmëria e saj.

Në disa postime në Instagram, bukuroshja jo vetëm që ka ndërruar stilin, por është parë edhe me një veshje plot stil.

E nëse mbledhim shifrat që Loredana ka shpenzuar për këtë paraqitje do të ngelemi me gojë hapur.

E gjithë veshja e këngëtares kushton as më shumë dhe as më pak, 102.660 euro.

(Kosova Sot Online)