Pse Learta nuk ishte në festën e madhe të ditëlindjes së djalit të Njomzës?

  • G.G /
  • 25 janar 2021 - 15:55
Pse Learta nuk ishte në festën e madhe të ditëlindjes së djalit të Njomzës?

Learta vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Paraqitjet e saj e bëjnë tejet të pëlqyer për publikun.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Por, asnjë postim nuk kemi parë në natën kur kunatat dhe vjehrra e saj ishin në festën e ditëlindjes së djalit të Njomzës.

Në fotografitë e festës të postuara më pas, Learta nuk shihet askund.

Por Learta para disa muajsh ka udhëtuar tek prindërit në Zvicër me djalin dhe bashkëshortin ku së shpejti pritet edhe te lindë.

(Kosova Sot Online)