Tamara ka treguar trupin e saj s*ksi në bikine të bardha

  • A.P /
  • 26 janar 2021 - 20:49
Tamara ka treguar trupin e saj s*ksi në bikine të bardha

E dashura e Ed Westwick, Tamara Francesconi ka treguar trupin e saj seksi në bikine të bardha derisa është shfaqur duke marrë ngjyrë në Maldive

Ajo kohëve të fundit është parë në pushime edhe Afrikën e Jugut bashkë me familjen e saj dhe të dashurin Ed Westwick.

Tamara Francesconi sot ka treguar anën tjetër të saj, atë seksi, derisa ka shpërndarë imazhe seksi nga udhëtimi i saj në Soneva Jani në Maldive.

Modelja, 24 vjeçare, ka treguar trupin e saj sensacional në bikine të bardha.

Image

(Kosova Sot Online)