Dafina Zeqiri, shfaqet me kryq, a e ka ndërruar fenë!

  • A.P /
  • 26 janar 2021 - 22:06
Dafina Zeqiri, shfaqet me kryq, a e ka ndërruar fenë!

Dafina Zeqiri është shfaqur me kryq në qafë në fotot e saj të fundit

Është kjo këngëtarja Dafina Zeqiri.

Këngëtarja, e cila ka qenë aktive gjatë vitit 2020 dhe ka vazhduar njëjtë edhe më 2021 në disa fotografi të postuara në Instagram është shfaqur me një kryq në fotot e saj të fundit.

Më parë, Dafina kishte deklaruar që është muslimane, por duket se ajo ka ndërruar në aspektin religjioz në fotot e saj të fundit.

Image

(Kosova Sot Online)