Në mes të borës e veshur me bikine, Policja më s*ksi e Kosovës provokon nga Brezovica

  • G.G /
  • 27 janar 2021 - 08:04
Në mes të borës e veshur me bikine, Policja më s*ksi e Kosovës provokon nga Brezovica

Linda Aliu njihet ndryshe edhe si Policia më seksi e Kosovës.

Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në syrin e mediave rozë.

Së fundmi, ajo ka provokuar me disa foto tejet seksi nga Brezovica.

Ajo shihet në një ambient me borë e veshur me bikine.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformën e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk.

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Linda Aliu (@linda_b_aliu)

(Kosova Sot Online)