Marina Fara “arratiset” me biznesmenin për pushime në Dubai, vajza e Eli Farës “djeg” rrjetin me fotot me bikini

  • G.G /
  • 27 January 2021 - 10:52
Marina Fara “arratiset” me biznesmenin për pushime në Dubai, vajza e Eli Farës “djeg” rrjetin me fotot me bikini

Vajza e Eli Farës, Marina Fara pak kohë më parë bëri publike lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin nga Shkodra.

Dhe çifti kanë zgjedhur si destinacion për të pushuar Dubain.

Marina Fara ndau momente me ndjekësit në rrjetet sociale teksa shijon rrezet e diellit në plazhet e Dubai.

Zeshkania seksi pozoi e veshur me bikini portokalli, duke ekspozuar format e saj bombastike trupore dhe dukej mjaft joshëse e tërheqëse.

Ajo shoqërohet në pushime nga biznesmeni, me të cilin publikoi edhe një foto në Instagram ku duken të lumtur në krah të njëri-tjetrit.

Marina Fara bëri publike lidhjen me Alis Hysa disa muaj më parë, teksa postoi një imazh me partnerin në makinë.

Vëmendjen më të madhe e mori komenti i nënës së saj, Eli Fara, e cila dërgoi emojin e dy fytyrave të buzëqeshura, duke treguar kështu se e kishte miratuar lidhjen e vajzës.

(Kosova Sot Online)