Fansat i kërkojnë duet me Albanin, Beatrix ka një përgjigje

  • A.P /
  • 27 janar 2021 - 21:20
Fansat i kërkojnë duet me Albanin, Beatrix ka një përgjigje

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo i ka dhënë mundësi ndjekësve në Instagram të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Njëri prej tyre e ka pyetur plot kuriozitet nëse do të ketë një bashkëpunim me vëllanë e saj, Alban Ramosaj dhe kur do të realizohet ai.

“Veç kini pak durim… në rregull?”, ka shkruar ajo, duke lënë të kuptohet që shumë shpejt vëlla e motër do t’i shohim në duet.

Kujtojmë se “Dancing with the devil” është projekti i fundit muzikor nga Beatrix, i shoqëruar edhe me videoklip.

Image

(Kosova Sot Online)