Bashkëshortja e gjeti në motel me këngëtaren shqiptare, detaje të reja nga vrasja e Albert Krasniqit

  • G.G /
  • 29 January 2021 - 11:25
Bashkëshortja e gjeti në motel me këngëtaren shqiptare, detaje të reja nga vrasja e Albert Krasniqit

Gruaja e gjeti në motel me këngëtaren shqiptare, detaje të reja nga vrasja e Albert Krasniqit.

Detajet e reja për ngjarjen e rëndë që tronditi mbrëmjen e djeshme shqiptarët, duket se nuk po i vjen fundi.

Marrëdhënia e viktimës me gruan e tij, ish-missin Besa Gashi ka qenë disa herë në prag ndarjeje për shkak të dhunës që Albert Krasniqi ka ushtruar ndaj saj, por edhe tradhtia.

Problemet mes tyre kishin nisur më herët, madje ata kanë tentuar të ndahen edhe herë të tjera, por divorci nuk është finalizuar.

Sipas mediave kosovare, në vitin 2010 është përfolur se Krasniqi e kishte tradhtuar Besën me një këngëtare.

Në atë kohë u tha se ish-Missi e ka gjetur bashkëshortin me këngëtaren në motele dhe në pozicione intime.

Mirëpo, pavarësisht situatës, duket se Besa zgjedhur për të shpëtuar martesën e tyre duke vazhduar deri para një jave se të ndodhte krimi i rëndë në familjen Krasniqi.

(Kosova Sot Online)