Goldi publikon momente dashurie me gruan e tij, kaq të ëmbël po duken

  • G.G /
  • 30 January 2021 - 12:41
Goldi publikon momente dashurie me gruan e tij, kaq të ëmbël po duken

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Goldi sot ka publikuar një moment dashuri me bashkëshorten e tij dhe po duken shumë të ëmbël.

(Kosova Sot Online)