Selivja na njofton me nënë e saj, kjo është vjehrra e Shpat Kasapit

  • G.G /
  • 01 shkurt 2021 - 14:48
Selivja na njofton me nënë e saj, kjo është vjehrra e Shpat Kasapit

E fejuara e këngëtarit Shpat Kasapi ka publikuar një fotografi me nënën e saj.

Selvija ka postuar imazhin në Instagram duke i shkruar edhe një mbishkrim.

“Kam gjithë pasurinë e botës kur jam në krahët e tu Mami”, ka shkruar ajo në fotografi.

Ndryshe, e fejuara e Shpat Kasapit është aktive me postime në rrjete sociale dhe shpeshherë publikon postime të shumta kësaj radhe ka ndarë një fotografi me nënën e saj.

Rikujtojmë se, Shpat Kasapi me Selvijen janë fejuar në muajin dhjetor.

(Kosova Sot Online)