Pa ndjenja dhe e shtruar në spital, çfarë i ndodhi Fifit? Ja fotoja që po shqetëson të gjithë fansat e këngëtares

  • G.G /
  • 02 shkurt 2021 - 10:41
Pa ndjenja dhe e shtruar në spital, çfarë i ndodhi Fifit? Ja fotoja që po shqetëson të gjithë fansat e këngëtares

Një foto e këngëtares së njohur, Fifit, i ka shqetësuar të gjithë fansat e saj.

Ishte ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari, ai që e postoi në llogarinë e tij në Instagram këtë imazh, ku Fifi shihej e shtruar në spital dhe pa ndjenja.

Këngëtarja është e rrethuar nga aparatura të ndryshme që i masin të rrahurat e zemrës, teksa qëndron me sytë e mbyllur e shtrirë në krevat.

Por, Fationi nuk dha asnjë detaj tjetër në lidhje me gjendjen e saj, duke shtuar shqetësimin tek fansat.

Megjithatë, kjo mund të jetë një nga prapaskenat që po xhirohet për videoklipin e këngës së re që Fifi pritet të publikojë.

Pak kohë më parë, ajo zbuloi se Fationi do të jetë protagonisti në klipin e këngës, e cila do të mbajë titullin “Maniac”.

I ftuar tek “Roped With Olsi” disa ditë më parë, ish-konkurrenti i “Për’puthen” konfirmoi pjesëmarrjen në këtë projekt muzikor.

(Kosova Sot Online)