Fatmir Limaj sot feston ditëlindjen, ja sa vjeçar u bë

  • G.G /
  • 04 shkurt 2021 - 13:54
Fatmir Limaj sot feston ditëlindjen, ja sa vjeçar u bë

Sot në familjen Limaj ka festë.

Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj, sot feston ditëlindjen dhe është bërë 49 vjeçar.

Ai që nga ndërrimi i datave, ka marrë urime të shumta nga miqtë e familjart, ndër ta, edhe djali i tij, Durimi.

“Shume urime per me te shtrejtin tim dhe te familjes sone! Edhe 121 te lumtura, ashtu sic vetem ti e meriton” shkruan Durimi.

https://www.facebook.com/durim.fzlimaj/posts/780280362844323

(Kosova Sot Online)