Duket shumë e re, por ja sa vjeçare u bë sot Adriana Matoshi

  • G.G /
  • 05 shkurt 2021 - 10:53
Duket shumë e re, por ja sa vjeçare u bë sot Adriana Matoshi

Adriana Matoshi, sot ka festë.

Aktorja feston ditëlindjen dhe u bë 41 vjeçe, ani pse nuk e tregon këtë moshë, pasi, duket shumë e re në pamje.

Që nga ndërrimi i datave, Adriana ka pranuar urime të shumta nga njerëzit e saj të zemrës dhe fansat.

Nga ana tjetër, këtë vit, aktorja feston e përmbushur pasi është në lidhje dashurie dhe po garon edhe për deputete nga radhët e LVV-së.

(Kosova Sot Online)