Genta Ismajli publikon video provokuese e shtrirë me bikine në kuzhinë

  • G.G /
  • 05 shkurt 2021 - 12:07
Genta Ismajli publikon video provokuese e shtrirë me bikine në kuzhinë

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan fotografi e video të ndryshme nga jeta e saj private.

Kohëve të fundit postimet e saj më të shpeshta janë ato me të dashurin e saj, biznesmenin e njohur turk Huseyin Usta.

Mirëpo së fundmi, këngëtarja nga Gjilani publikoi fillimisht një video, nga ku më pas u pendua dhe e fshiu menjëherë.

Bëhet fjalë për një video ku ajo shfaqet me bikini e shtrirë në kuzhinë, teksa bën lëvizje provokuese.

Videoja në fakt është publikuar në llogarinë e përbashkët të çiftit në Instagram, por që më pas nuk dihet se për çfarë arsye u fshi.

(Kosova Sot Online)