Emily Ratajkowski rrugëve të New York merr vëmendje me këtë detaj

  • E.K /
  • 07 February 2021 - 12:40
Emily Ratajkowski rrugëve të New York merr vëmendje me këtë detaj

Modelja është në pritje të fëmijës së parë.

Emily Ratajkowski doli për shëtitje me bashkëshortin e saj në New York, teksa kishte zbuluar pak nga barku i fryrë e cila është shtatzënë dhe në muajt e fundit.

29 vjeçarja, kishte zgjedhur një veshje sportive me ngjyrë të zezë duke e kombinuar me një palë mbathje dimërore. Emily, ksihte vendosur një palë syze në sy dhe maskën mbrojtëse kundër Covid-19.

Ndërsa, partneri i saj Sebastian Mc Clard edhe ai kishte zgjedhur një veshje sportive ngjyrë portokalli, në kokë vendosur mbante një kapele,  syze me ngjyrë të zezë.

Rikujtojmë se, modelja e njohur gjatë shtatzënisë ka shkruar një libër të titulluar “Trupi im”.

Ndryshe, çifti dolën rrugëve të New York përkundër kohës së ftohtë dhe borës së madhe që thuhet se ka qenë më e madhja në pesë vitet e fundit në New York City.

(Kosova Sot Online)