Motra e Afërdita Dreshaj i lë të gjithë “pa frymë”, pozon topless dhe mbulon pjesët intime vetëm me…

  • G.G /
  • 09 February 2021 - 12:35
Motra e Afërdita Dreshaj i lë të gjithë “pa frymë”, pozon topless dhe mbulon pjesët intime vetëm me…

Motra e Afërdita Dreshaj, Jehona, vendosi të publikonte në rrjete sociale disa foto shumë hot.

Ajo ka pozuar e zhveshur para kamerës, gjatë kohës që Fadil Berisha shkrepte fotot.

Bukuroshja mbante në duar një copë me pupla, të cilën e përdori për të mbuluar pjesët intime.

Në fotot bardh e zi, Jehona shihet me flokë të lëshuar me onde, si dhe me make up profesional.

Pak kohë më parë, Afërdita realizoi një set fotografik me barkun e rrumbullakosur, duke krijuar kështu kujtimin më të bukur që do e ketë për gjithë jetën.

Ajo tregoi edhe prapaskena nga realizimi i tyre, ku nuk mungonte as Jehona. Prandaj, këto foto seksi të motrës së këngëtares janë realizuar pikërisht në atë ditë.

(Kosova Sot Online)