Pas kaq vitesh Meda ndryshon stilin e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje

  • G.G /
  • 09 February 2021 - 15:00
Pas kaq vitesh Meda ndryshon stilin e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje

Meda është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë.

Ai është i pranishëm në shumë ahengje familjare.

Meda  është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai shihet se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket shumë ndryshe.

(Kosova Sot Online)