'Dukem bukur?', Cardi B i beson vajzës 2-vjeçare grimin e saj

  • G.G /
  • 11 shkurt 2021 - 11:42
'Dukem bukur?', Cardi B i beson vajzës 2-vjeçare grimin e saj

Cardi B po kalon kohë cilësore me Culture Kiari .

Të mërkurën, reperja "WAP", 28, ndau një video të vajzës së saj 2-vjeçare duke provuar rolin e make up artistes në fytyrën e saj.

Në klip, Kulture mund të shihet duke lyer me ngjyra të ndryshme të përbërjes në sytë dhe buzët e nënës së saj me gishta.

"Unë dukem bukur?" Cardi pyet vajzën e saj.

"Do t'ju njoftoj kur të mbaroj", thotë vogëlushja në përgjigje.

Postimi i bukur mama-bijë vjen një ditë pasi Cardi postoi një video të saj pa grim në përgjigje të komenteve negative.

"Kjo është fytyra ime pasi u ngrit deri para 20 minutash, pa filtër, flokë jo të piastruar, çarje buzësh të gjitha ato", shkroi ajo në mbishkrimin e një postimi në Instagram . "Unë kurrë nuk kam pasur frikë të tregoj unin tim të vërtetë".

Cardi shtoi, "Unë jam e sigurt në lëkurën time."

(Kosova Sot Online)