Nuk ndalet ”Zogu i Tiranës” tregon mesazhet që i dërgonin: Më thonë duam të bëjmë s*ks me ty 24 orë

  • G.G /
  • 14 February 2021 - 09:15
Nuk ndalet ”Zogu i Tiranës” tregon mesazhet që i dërgonin: Më thonë duam të bëjmë s*ks me ty 24 orë

Hermes Nikaj i cili për shumicën e publikut njihet si Zogu i Tiranës, prej disa kohësh ndodhet nën masën e “arr estit shtëpiak”.

Ky vendim u mor pas akuzave të ngritura ndaj tij për “shfrytëzim prost itucioni”. Por edhe pse në arrest, ai ka rrëfyer disa momente të jetës së tij në arrest shtëpiak. Përmes një interviste, Zogu i Tiranës ka treguar se fansat i shkruajnë shumë mesazhe, ndërsa i shprehin dashurinë që kanë për të.
Hermes Nikaj:

Meqë jemi në atmosferë “Shën Valentini” vendos t’jua jap këto përgjigje: Komplimenti më i bukur është: Je imazh për Play Boy “Zogu”,. Mesazhi më pasionant më ka ardhur kur kam qenë larg ish-njeriut të zemrës dhe ishte: Nëse do të ishe këtu, do të mbysja me puthje dhe do të bënim dashuri për 24 orë, më mungon, hajde shpejt! Ndërsa premtimi më i madh i dashurisë ka qenë: Do të dua për të gjithë jetën time, edhe nëse nuk jemi bashkë!

(Kosova Sot Online)