Fifi me belin e hollë, nuk do ta njihni në fotot e fundit

  • G.G /
  • 16 shkurt 2021 - 16:45
Fifi me belin e hollë, nuk do ta njihni në fotot e fundit

Fifi ka pësuar ndryshim drastik me rënien në peshë e tashmë radhitet ndër femrat më seksi të estradës.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet në super formë dhe për këtë gjë është komentuar shumë në rrjete sociale.

Nuk është hera e parë që Fifi ka publikuar foto të tilla në rrjete sociale.

(Kosova Sot Online)