Nënë e bijë me veshje të njejtë urojnë festën e Pavarësis

  • G.G /
  • 17 February 2021 - 09:43
Nënë e bijë me veshje të njejtë urojnë festën e Pavarësis

Kosova nesër feston 13 vjetorit e shpalljes së Pavarësisë

Pandemia Covid-19 ka bërë që mos të kemi koncerte të organizuara nëpër sheshe të qyteteve kosovare, por kjo nuk ka ndaluar disa nga artistët tonë që ta fillojnë festën që sonte në rrjetet sociale.

Këtë e ka bërë Shkurte Fejza bashkë me vajzën e saj Gresa Behluli.

Nënë dhe bijë kanë pasur të veshur xhampera me flamurin e Kosovës me mbishkrimet “Unë bija jote Kosovë”.

Kosova për ditën e nesërme ka paraparë një sërë aktivitetesh kulturore të cilat do të organizohen vetëm në vende të mbyllura. 

https://www.instagram.com/p/CLXg9d4Ahs5/?utm_source=ig_web_copy_link

(Kosova Sot Online)