Kanye West në ankth pasi martesa me Kim Kardashian po përfundon

  • G.G /
  • 18 February 2021 - 09:48
Kanye West në ankth pasi martesa me Kim Kardashian po përfundon

Është raportuar se Kanye West është në ankth dhe i trishtuar, kjo pasi që martesa e tij me Kim Kardashian po përfundon.

“Kanye nuk është mirë”, tha një person i afërm për People Wednesday.

“Ai e di që martesa ka mbaruar dhe nuk ka çfarë të bëj. Fituesi i “Grammy” është në dijeni se po e humbet Kimin pasi që kërkesa për divorc nga ana e saj është depozituar”, ka shtuar tutje ky burim.

“Vetëm një mrekulli do të shpëtonte martesën e tyre”, citohet të ketë thënë ky burim.

Ylli i ‘Keeping up With the Kardashians’, e cili ka katër fëmijë me West ka bërë të qartë se Kanye mund të flasë me fëmijët e tij në çdo kohë që ai dëshiron ‘dhe’ nuk e ka kërcënuar kurrë se do ta mbajë larg tyre.

(Kosova Sot Online)