Beyonce thyen rrjetin me veshjet e saj

  • A.P /
  • 23 shkurt 2021 - 16:30
Beyonce thyen rrjetin me veshjet e saj

Koleksioni më i ri i Beyonce,  Icy Park u vendos në të gjitha dyqanet e zgjedhura të Shtunën, por Beyonce po vazhdon të bëjë bujë në Instagram me veshje “të nxehta”, nga koleksioni i saj më i ri.

Ajo vazhdon të ngacmojë ndjekësit me disa pamje provokative, duke nxjerrë në pah linjat e saj trupore dhe veshjen shumë “sexy”.

Duke postuar fotografi të saj e veshur me latex dhe disa veshje monokromatike kafe, Mbretëresha Beyonce po çmend ndjekësit me pamjen e saj dhe pozat shumë provokative.

Image

(Kosova Sot Online)