Oriola Marashi duket mahnitëse e veshur me fustan nusërie

  • G.G /
  • 24 February 2021 - 14:40
Oriola Marashi duket mahnitëse e veshur me fustan nusërie

Oriola shkëlen në fotosesionin e fundit.

Bukuroshja Oriola Marashi është ndër modelet më aktive në profesionin e saj.

Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion, në të cilin shfaqet e veshur me fustan nusërie dhe duket për mrekulli.

Fustani me dekolte të hapur ia zbulonte gjoksin asaj, ndërsa në kokë kishte vendosur vello dhe aksesor.

Dukja e modeles u komplimentua pa fund nga ndjekësit e saj, të cilët e pëlqyen atë në këtë veshje.

Sa i përket jetës private, Oriola Marashi është në lidhje dashurie me futbollistin Eros Grezda.

(Kosova Sot Online)