Naomi Campbell nuk njeh moshë, pozon topless

  • A.P /
  • 25 shkurt 2021 - 19:44
Naomi Campbell nuk njeh moshë, pozon topless

Naomi Campbell ka treguar dhe njëherë se mbetet një ndër ikonat e modelingut. Modelja legjendare është padyshim ndër femrat më të bukura dhe ndërsa vitet kalojnë vazhdon t’i lërë të gjithë pa fjalë me hijeshinë e saj.

50-vjeçarja ka realizuar së fundmi një set fotografik në shtëpinë e saj në Kenia për revistën “i-D”. Ikona ka pozuar topless ndërsa mban veshur të brendshme të zeza dhe një kryevepër me pendë mbi kokë, të frymëzuara nga Karnavali nga Maximilian.

Image

(Kosova Sot Online)