Shpat Kasapi së shpejti do të martohet me Selvijen, detaji që ua zbuloi sekretin

  • g./g /
  • 26 shkurt 2021 - 09:44
Shpat Kasapi së shpejti do të martohet me Selvijen, detaji që ua zbuloi sekretin

Rezart Veleshnja festoi ditëlindjen dhe mori urime të shumta, mes tyre edhe nga Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij, Selvija.

Në videon e Shpatit dhe Selvijes, të cilën e publikoi në Instastory, Rezarti zbuloi se ata shumë shpejt do të martohen.

“Kjo është dhurata më e bukur që mora për 35-vjetorin që ju do martoheni shumë shpejt mora vesh”, shkruan Rezarti.

Në një intervistë në “Ftesë në 5”, Shpati dhe Selvija treguan se po shpresojnë që të bëhen prindër.

“Po shpresojmë, e kemi të dy me qejf. Shpati do vajzat, unë çunat, nuk e di”, tha Selvia.

(Kosova Sot Online)