Gjysmë e zhveshur në shtrat, Oriola Marashi provokon ndjekësit me poza s*ksi

  • G.G /
  • 26 shkurt 2021 - 10:03
Gjysmë e zhveshur në shtrat, Oriola Marashi provokon ndjekësit me poza s*ksi

Oriola Marashi ka pozuar sot gjysmë e zhveshur dhe këtë imazh e ka ndarë me të gjithë ndjekësit në rrjete sociale.

Modelja seksi shfaqet me një bluzë të shkurtër rozë, si dhe me të brendshme në të njëjtën ngjyrë.

Ajo që bie menjëherë në sy është trupi i tonifikuar si dhe muskujt e barkut të sheshtë.

Krahas fotos së publikuar në Instagram, Oriola shkroi: “e rezervuar dhe e zënë…”.

Bukuroshja i kishte lënë flokët lëshuar, me onde dhe kishte bërë një grim natyral.

Ajo ka zgjedhur shtratin për të sjellë këto poza të nxehta dhe provokuese.

Marashi po shijon një histori dashurie me futbollistin Eros Grezda, me të cilin ndan herë pas here foto e video të ëmbla.

(Kosova Sot Online)