Me një stil të ri: Dona publikon këngën 'Ani ti gabo'

  • A.P /
  • 28 shkurt 2021 - 16:55
Me një stil të ri: Dona publikon këngën 'Ani ti gabo'

Rrugës së suksesit të nënës së saj, këngëtares së njohur Aferdita Demaku, po shkon edhe vajza Dona Janova, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të re "Ani ti gabo", e cila vjen me stil më ndryshe sesa jemi mësuar ta shohim këngëtaren dhe me një interpretim të shkëlqyer nga këngëtarja Dona Janova.

Premierë: "Ani ti gabo"