Këto janë vajzat e showbizit që guxuan të prisnin flokët shumë shkurt

  • E.K /
  • 01 mars 2021 - 10:00
Këto janë vajzat e showbizit që guxuan të prisnin flokët shumë shkurt

Le të jemi të sinqertë, një kokë e rruar nuk është zgjedhja më e mirë e flokëve për një të femër famshme. Sapo të shkurtoni jashtëzakonisht shumë flokët, nuk ka kthim prapa, dhe nëse nuk jeni të kënaqur me rezultatin, do të duhet të prisni mjaft kohë që flokët tuaj të rriten përsëri.

Por edhe pse ky eksperiment i flokëve është mjaft i rrezikshëm, ka njerëz të famshëm që kanë qenë mjaft të guximshëm për ta provuar , qoftë për një rol filmi apo thjesht për të shprehur personalitetin e tyre.

Ne nuk mund t’i hiqnim sytë nga këto gra të mrekullueshme që tronditën botën me prerjet e tyre të guximshme, dhe pyesim veten se çfarë mendoni ju për pamjen e tyre.

Jessie J

Kristen Stewart

Amandla Stenberg

Cynthia Nixon

Demi Moore

Natalie Portman

Willow Smith

Jada Pinkett Smith

Amber Rose

Zoë Kravitz

Kate Hudson

Cara Delevingne

Halsey

Kellie Pickler

(Kosova Sot Online)