‘Golden Globe’ sjell pak shkëlqim ‘hollywood-i’ në mes të pandemisë

  • G.G /
  • 01 mars 2021 - 11:38
‘Golden Globe’ sjell pak shkëlqim ‘hollywood-i’ në mes të pandemisë

“Golden Globes” i bëri bashkë personazhet e njohur të ‘Hollywood’ në tapeti e kuq të ceremonisë. Ajo u drejtua nga aktorët Tina Fey dhe Amy Poehler. Së bashku dyshja shpallën fituesit në Rainbow Room në New York dhe Beverly Hilton në Beverly Hills.

Më poshtë ju sjellim disa nga pamjet dhe veshjet më interesante të personazheve të njohur që iu kthyen normalitetit për pak orë pas periudhës së gjatë ku kanë munguar aktivitete për shkak të pandemisë:

(Kosova Sot Online)