Bleona Qerreti nuk ka të ndalur me foto provokative

  • A.P /
  • 01 mars 2021 - 23:44
Bleona Qerreti nuk ka të ndalur me foto provokative

Këngëtarja shqiptare ka zgjedhur edhe sonte që të “nxeh” paksa rrjetet sociale

Bleona Qerreti nuk ka të ndalur me foto provokative.

Pas bëri të tilla edhe në javën që lam pas, bukuroshja dhe këngëtarja e ka bërë këtë edhe sonte.

Ajo është shfaqur me një palë veshje të bardhë ku ekspozon gjoksin e saj.

Këngëtarja ka premtuar se këtë vit do të jetë më aktive në muzikë me këngët e saj.

Image

(Kosova Sot Online)