Përgatituni: Ganimete Jashanica po vjen me diçka të re

  • A.P /
  • 02 mars 2021 - 19:40
Përgatituni: Ganimete Jashanica po vjen me diçka të re

Ka vite në skenë, shumë gjenerata janë rritur me kënget e saja, dhe pavarësisht se muzika shqipe u transformua ndër vite, ajo i qëndroi besnike zhanrit të saj, duke e ruajtur muzikën e bukur shqipe, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur Ganimete Jashanica, e cila ka vendosur që t'i hyjë botës së biznesit, duke hapur butikun e saj, të cilin e ka emërtuar "Tiarafashion_kh&Ganimete Jashanica".

Image

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes llogarisë së saj sociale, gjersa ka shkruar: Së shpejti në Prishtinë do të hapet përfaqesia Tiarafashion_kh&Ganimete Jashanica.

Image

(Kosova Sot Online)