Kaq të ekspozuar se keni parë Khloe Kardashian

  • A.P /
  • 02 mars 2021 - 23:07
Kaq të ekspozuar se keni parë Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ka treguar paksa më shumë gjoksin e saj derisa është shfaqur me një triko të trupit dhe me flokë sirene

Ajo ka treguar po ashtu edhe të pasmet e saj derisa ka treguar se po bën palestër.

Por, kaq të ekspozuar nuk e kemi parë Khloe dhe me postime të këtilla të fotove.

Bashkëthemeluesja e “Good American” ka treguar më shumë se duhet gjoksin e saj

Image

(Kosova Sot Online)