Demi Lovato ka një tjetër teori për të humbur peshë

  • E.K /
  • 03 mars 2021 - 12:12
Demi Lovato ka një tjetër teori për të humbur peshë

Demi Lovato ka treguar sekretin e saj për humbjen e kileve gjatë muajve të fundit. “Nuk i numëroj më kaloritë, nuk stërvitem më së tepërmi, nuk e ndaloj veten së ngrëni ato që më pëlqejnë dhe mbi të gjitha nuk po e jetoj jetën sipas një kulture dietike dhe e gjeni çfarë: kam humbur kile. Kjo është një eksperiencë komplet ndryshe. Jam plot paqe, dashuri, gëzim sot”, ka shkruar Demi krah një videoje.

Kujt ja merrte mendja se sekreti i dobësimit është vetëm kaq: paqja dhe mos numërimi i kalorive.

(Kosova Sot Online)