Dhurata Dora publikon fotografi të reja nga pushimet luksoze ...

  • G.G /
  • 04 mars 2021 - 12:01
Dhurata Dora publikon fotografi të reja nga pushimet luksoze ...

Artistja ka vendosur që në fillimin e muajit mars t’i kalojë disa ditë pushimi.

Përveç fotografive të saj teksa pozon në bikini dhe merr vëmendje me linjat trupore, këngëtarja po tregon për ndjekësit edhe disa pamje të vendit se po qëndron.

Përmes një storie në profilin e saj në Instagram ka zbuluar për fansat e saj të shumtë se si ka nisur ditën.

Dhurata në video shihet se po shijon temperaturat e larta duke marrë rrezet e diellit derisa ka ndarë me ndjekësit një pamje të mahnitshme.

Ndryshe, këngëtarja bashkë me grimerin Arbër Bytyqin po shijon këto pushime.

(Kosova Sot Online)