Rihanna përsëri shkëlqen në të brendshmet Fenty

  • A.P /
  • 04 mars 2021 - 21:58
Rihanna përsëri shkëlqen në të brendshmet Fenty

Rihanna ka pozuar me një lule derisa ka lansuar setin e ri të Savage X Fenty, që është edhe linja e saj

Brendi Savage x Fenty tashmë ka vlerën e një biznesi 1 miliard dollarë.

Nëntë herë fituesja e Grammy është edhe figura e marketingut derisa ajo ka bërë një fotosesion të inspiruar seksi nga vitet e 60-ta për koleksionin e saj në mars.

Rihanna (33) duket e mahnitshme derisa mban në dorë një lule dhe është duke marrë diell pranveror, duke rrezatuar kështu bashkë me stinën e pranverës për koleksionin e ri.

Image

(Kosova Sot Online)