Ti japësh gji bebes në publik?! Sara e bën dhe brenda në Galerinë e Arteve

  • G.G /
  • 06 mars 2021 - 10:33
Ti japësh gji bebes në publik?! Sara e bën dhe brenda në Galerinë e Arteve

Ledri dhe Sara kanë ardhur në Tiranë këto ditë dhe pjesën më të madhe të kohës ja kanë dedikuar bebes së tyre që ka nevojë për kujdes të vazhdueshëm. Ndaj dhe Sara gjatë vizitës në Galerinë e Arteve ka ndaluar për t’i dhënë gji Poemës dhe foton me një mesazh të qartë e ka publikuar në profilin e saj. “Asnjëherë e lehtë, por ja vlen gjithmonë”, ka shkruar ajo.

Fundja shëndeti i fëmijës dhe ushqyerja me gji sa herë e kërkon është fokusi i çdo nëne të re.

(Kosova Sot Online)