Shkurte Gashi sot feston ditëlindjen, kjo është dhurata që morri nga bashkëshorti

  • E.K /
  • 06 mars 2021 - 13:57
Shkurte Gashi sot feston ditëlindjen, kjo është dhurata që morri nga bashkëshorti

Këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi sot shënon një ditë të veçantë në jetën e saj.

Shkurte Gashi sot ka ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes së saj, bashkeshorti i tij i ka dhuruar Shkurtës një qafore ari ku shkruan me dedikimin “Në sytë e tu është lumturia ime!”,shkruan Kosova Sot Online.

Shkurta Gashi është një prej këngëtarëve më të dashura për mbarë publikun shqiptar, ku veçohet për zërin dhe muzikën e saj.

Ajo, para disa muajve është bërë nënë për herë të parë, ku ka sjellur në jetë djalin e saj të quajtur Mal.

(Kosova Sot Online)