Gresa ia uron ditëlindjen babait: Festofsh dhe u gëzofsh gjithmonë

  • A.P /
  • 07 mars 2021 - 17:31
Gresa ia uron ditëlindjen babait: Festofsh dhe u gëzofsh gjithmonë

Data 7 mars, në shtëpinë e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore Shkurte Fejza, është ditë feste, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot bashkëshorti i saj Hajrushi, feston ditëlindjen.

Përmes një postimi në Facebook, këngëtarja e njohur Gresa Behluli, e ka uruar të atin me fjalët: Urime ditelindjen babi,festofsh dhe u gëzofsh  gjithmonë.Kosova do te ishte nje vend ideal me jetu nese do te kishte me shume njerez si ti: te ndershem e te dashur ndaj familjes dhe kombit! Gëzuar Hajrush Behluli.

Image

(Kosova Sot Online)