Dyshja nga Gjilani bëhen bashkë, Genta me Feron po sjellin këngë

  • G.G /
  • 08 March 2021 - 10:32
Dyshja nga Gjilani bëhen bashkë, Genta me Feron po sjellin këngë

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti do të lansojnë këngën e tyre.

Duke bashkuar forcat për të sjellë një hit, duket se do ta hedhin në treg më shpejt se ç’menduam.

Ishte Usta, i dashuri i Gentës ai i cili përmes një imazhi të publikuar të këngëtares shkroi: “A jeni gati, së shpejti kënga e Gentës dhe Feros”.

Data e publikimit ende nuk është zbuluar , por duket se dyshja do të godasin në shenjë.

(Kosova Sot Online)