Kujt po I thotë kështu Butrint Ymeri? - “Nëse t‘thom që flej unë‘, dije qe po t‘rrej unë’

  • 08 mars 2021 - 14:56
Kujt po I thotë kështu Butrint Ymeri? - “Nëse t‘thom që flej unë‘, dije qe po t‘rrej unë’

Është një prej këngëtarëve më të dashur dhe mjaft i pëlqyer nga rinia shqiptare.

Këngëtari, Butrint Ymeri, ndër vite ka sjellur këngë të ndryshme, ku mënjëherë janë bërë hite dhe janë pëlqyer mjaft shumë.

Butrinti është aktiv me pastime edhe në rrjetin social “Instagram”.

Në një postim të fundit, Butrinti ka publikuar një fotografi të shoqëruar me një fjali poshtë saj “Nëse t‘thom që flej unë‘, dije qe po t‘rrej unë’.

Mirëpo, ajo që mbetet enigmë është se, kujt po I drejtohet Butrinti me këtë fjali?

(Kosova Sot Online)