Këto qenkan motrat bukuroshe të Shkurte Gashit

  • G.G /
  • 09 mars 2021 - 12:45
Këto qenkan motrat bukuroshe të Shkurte Gashit

Këngëtarja Shkurte Gashi dje uroi 8 marsin.

E këtë urim, këngëtarja e bëri përmes një fotografie të hedhur në Instastory.

Shkurta shfaqet me nënën dhe dy motrat e saj.

E bukurinë, ato e paskan trashëguar nga e ëma.

(Kosova Sot Online)