Na surprizoi! Bashkëpunimi me Feron, na njohu me Genta Ismajlin si repere

  • E.K /
  • 13 March 2021 - 15:53
Na surprizoi! Bashkëpunimi me Feron, na njohu me Genta Ismajlin si repere

Genta dhe Fero sollën projektin e shumëpritur.

Dy emrat e njohur të skenës muzikore shqiptare, Genta Ismajli dhe Fero janë bërë bashkë për një këngë të re.

“Level Up”, mban titullin kënga e re e këtyre dy artistëve, të cilën e realizuan edhe në anën vizuale.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge u kujdesën Tonik dhe Denk, videoklipin e punoi Gang Gang Films, ndërsa produenc ishte DJ Nardi-B.

Në videoklipin e kësaj kënge ishte Genta ajo e cila mori vëmendje me paraqitjen, ku shfaqet tejet joshëse në çdo skenë të klipit.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Level Up”, kënga më e re nga Genta dhe Fero.

(Kosova Sot Online)